Alışageldiğiniz tüm tatil deneyimlerini unutun, Loft 167, Selimiye’desiniz!

Tatil demek bizce; gürültü ve curcunadan uzak, bir kendine dönüş, bir iyileşme süreci demek. En başından beri bunu arzulayarak tasarladığımız Loft 167’de misafirlerimizi doğa ile içiçe iyileşecekleri, alternatif spor ve aktiviteler ile kendilerini zinde hissedecekleri, akışta kalıp ruhlarını özgüreştirecekleri bir deneyime davet ediyoruz. Loft 167, doğayla bütünleşen, alternatif tatil anlayışını benimseyen ve kendine dönüşü hedefleyen herkesi ağırlamaktan mutluluk duyacak bir mekandır. Siz de, hayatın koşturmacasından uzaklaşarak kendinize zaman ayırmak ve doğanın güzelliklerini keşfetmek için Loft 167’de konaklayabilirsiniz.

Loft 167 Selimiye’de; İyileştirici Aktiviteler

Atölyeler

Belli zaman aralıklarında gerçekleştirdiğimiz atölyeleri takip edebilir ve eğer atölye gerçekleştirme gibi bir fikriniz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğa Yürüyüşü

İyi bir tatil deneyiminin doğa ile bütünleşmekten geçtiğine inanıyoruz. Antik Karia yolu rotasında yer alan işletmemiz konum itibari ile  doğa yürüyüşleri açısından önemli bir yere sahip

Tekne Turu

Selimiye’ye kadar gelip serin sulara açılmadan olmaz. Anlaşmalı teknemiz ile siz misafilerimizi bölgenin eşsiz koylarında tura çıkarıyoruz.

Yoga & Sup Yoga

Selimiye koyu dingin suları ile tekne tutkunları kadar alternatif su sporları ve aktiviteleri için de oldukça uygun bir yapıya sahip. Su üzerinde yoga olarak da tabir edebileceğimiz Sup Yoga’da bunlardan biri.

Beach

Selimiye’nin berrak sularında anlaşmalı beach işletmelerimizde güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Pilates & Fitness

Tatil demek zinde hissetmek demek. İşletmemizde yer alan geniş yeşil alanda pilates ve diğer fitness antrenmanlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Formu Doldurduğunuzda KVKK Kanunu Çerçevesinde, Verileriniz Şirketimiz Tarafından Toplanıp İşleneceğinize Onay Vermiş Olursunuz.