Blog

Selimiye’de Gastronomi

Muğla’nın Marmaris ilçesinde yer alan Selimiye gastronomi açsından son derece gelişmiş bir yapıya sahiptir. Selimiye bölgesi taze deniz ürünleri, yerel otları ile hazırlanan mezesi ve daha birçok lezzet ile tatiliniiz süresince sizlere benzersiz deneyim sunmaktadır.

Bölgeden geçen teknelerin fırtınalı havalarda bir sığınma noktası olarak bilinen bu köy, stresten ve gürültüden uzaklaşmak isteyen kişiler için ideal bir yerdir. Köye ulaşım çok rahat olmasa da Selimiye’de huzurlu bir tatil söz konusudur. Peki, Selimiye’de gastronomi nasıl gelişmiştir? Şimdi gelin tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

 

Loft167 Restaurant ile Selimiye’de Gastronomi Şöleni

Selimiye’de eşsiz bir deneyim elde etmek için size özel lezzetler sunan Loft167’yi tercih edebilirsiniz. Menüyü müşterilerimiz ile birlikte oluşturduğumuz için kişiye özel bir menü ile unutulmaz bir deneyim elde etmenizi sağlıyoruz. Loft 167’deki tatiliniz sırasında her öğününüz sizden gelen talepler doğrultusunda hazırlanıyor. Siz de rezervasyon oluşturmak ve Loft 167’nin sağladığı avantajlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Restoranımız Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

 

 

 

 

Otelimize Rezervasyon Yapın

Bu Formu Doldurduğunuzda KVKK Kanunu Çerçevesinde, Verileriniz Şirketimiz Tarafından Toplanıp İşleneceğinize Onay Vermiş Olursunuz.